Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Olej na lepence, 50 x 60 cm, rámováno, pod sklem, datace kol. r. 1910, signováno vlevo dole J. Ullmann.Konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.Autor viz T 2/619."